محل تبلیغات شما

کار از منزل، چه از روی جبر باشد چه به اختیار، مزایایی مانند بی‌نیازی به رفت‌ و آمد هم دارد. اما در این روش، انگیزه بخشیدن و استفاده بهینه از زمان مانند محیط دفتر کار، بر عهده شخص خودتان است. در این راستا، چهار نکته را برای حفظ مسئولیت، همکاری و بازدهی برای کار از منزل آورده شده


کار در منزل و مسئولیت مدیران


کارمندان یک طرف موضوع اجباری کار منزل هستند و سمت دیگر، مدیرانی با بیشترین فشار اقتصادی ممکن، هستند. در زمان دورکاری، مدیران کسب و کارها با فرآیندهای چندگانه روبرو هستند. مدیران باید برای قرار گرفتن در روند انجام کارها، از برنامه های مدیریت پروژه کمک بگیرند و بطور منظم با کارمندان خود در تعامل باشند. این تعامل روزانه و بررسی پیشرفت پروژه ها، اغلب وقت گیرتر از گذشته است. شاید در این بین همکاری بیشتر کارمندان و گزارش دهی منظم، از این فشارها بکاهد. اگر تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال می شویم که نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله هنر جنگ برای یک مدیر بازاریابی در شرایط بحران اقتصادی را حتما مطالعه کنید که در این روزها بیش از همیشه نیازمند آموختن هنر جنگیدن هستیم.نکته 2: انگیزه‌تان را به وسیله یک لیست حفظ کنید


یک لیست ساده از وظایف می‌تواند برای حفظ سازمان‌دهی، انگیزده و بازدهی در کار از منزل خارق‌العاده باشد. وقتی دارید لیست را تهیه می‌کنید، به اهداف بزرگ و بلندمدت مانند تمام کردن پروژه، و نیز اهداف کوچکی مانند تکمیل وظایفی که شما را به آن هدف بزرگ سوق می‌دهند فکر کنید. تیک زدن کنار اهداف کوچک به شما اجازه می‌دهد ببینید که پیش رفته‌اید، که به نوبه خود، انرژی مثبتی در طول روز به شما می‌دهد. و وقتی که کار، یک وظیفه غول‌آسا نیست، انجام‌پذیرتر به نظر می‌رسد.


لیستتان را به جای اینکه در ذهنتان داشته باشید، بنویسید یا تایپ کنید. در این صورت لازم نیست برای یادآوری مداوم کارهایی که باید انجام دهید ذهنتان را مشغول کنید. قطعا تیک زدن کارها روی لیست، به شما انگیزه می‌بخشد.


حفظ بازدهی بالا کار از منزل


نکته 4: روندی برای همکاری ایجاد کنید


شاید کار از منزل تجربه‌ای فردی به نظر برسد، اما معمولاً تعامل با دیگران مانند ملاقات با تیم، دریافت تکالیف محوله، گرفتن تصمیم یا دریافت و ارائه بازخورد را نیز شامل می‌شود. لذا پیاده‌سازی روش‌هایی برای همکاری در عین دورکاری مهم است:


صحبت رودررو می‌تواند کمکی برای همکاری باشد. پس ویدیوکنفرانس را گوشه ذهنتان داشته باشید.


اگرچه ایمیل می‌تواند برای تصمیم‌گیری‌های رسمی یا ارسال اطلاعات مفید باشد، اما اینباکس افراد امکان دارد به سرعت پر شود. اگر می‌خواهید سوالی فوری بپرسید یا به‌روزرسانی عاجلی برای تیم خود ارسال کنید، برنامه‌های گفت‌وگو و چت مانند گوگل هنگ‌اوتز یا اسلک می‌توانند جایگزین خوبی برای ایمیل باشند.


طوفان فکری یا مباحثه‌های مفصل معمولاً نیازمند ملاقاتی رسمی هستند. مکالمه رودر رو غالباً می‌تواند همکاری را تسهیل کند. بنابراین می‌توانید در حال حاضر از ویدیوکنفرانس بهره بگیرید. ویدیوکنفرانس روش خوبی برای نظارت بر تیمتان نیز می‌باشد و می‌تواند شما را از آنچه بقیه انجام می‌دهند مطلع سازد. به علاوه، همراهی و همدلی را حفظ می‌کند، که در غیر این صورت، ممکن است به علت عدم حضور همگی در محیط کار، از آن غفلت شود.


نکته 3: یک برنامه زمانی برای همه چیز درست کنید


دورکاری نیز مانند کار اداری معمول، به برنامه زمانی احتیاج دارد. تنها تفاوت در این است که خودتان مسئول خودتان هستید. منظور این نیست که کل روز را کار کنید (در واقع وقفه‌های منظم برای تجدید قوای ذهنی، فیزیکی و حسی مهم است)، بلکه یعنی فعالیت‌های غیرکاری باید طبق برنامه زمانی پیش بروند.


زمانی که برنامه‌تان را تهیه می‌کنید، تعهدات دیگرتان در زندگی را در نظر بگیرید و روندی بیابید که اجازه دهد به آنها هم رسیدگی کنید. اگر فرزند دارید، مراقبت از آنها را در برنامه بگنجانید. اگر ورزش می‌کنید یا در فعالیت‌های داوطلبانه شرکت دارید، برنامه را جوری بچینید که کار، قبل یا بعد از این فعالیت‌ها قرار بگیرد.


برنامه‌تان را که تنظیم کردید، تقویم آن را با همکارانتان به اشتراک بگذارید تا زمان آزاد و مشغولتان را بدانند. هم‌چنین بهتر است مطمئن شوید که خانواده و دوستانتان، برنامه شما را متوجه شده و به آن پایبند هستند. با مشخص کردن مرزها و انتظارات، توضیح دهید دورکاری به این معنا نیست که تمام‌وقت آزاد هستید.


حفظ بازدهی بالا کار از منزل


حفظ بازدهی بالا کار از منزل


نکته 1: محرک‌هایی برای کار” در ذهنتان ایجاد کنید:


برقرار کردن فضایی مختص کار، می‌تواند به ذهنتان تلقین کند در محیطی هستید که با بازدهی بالا کار می‌کنید. وقتی در اداره کار می‌کنید، روتین روزانه شامل آماده شدن و رفتن، به ذهنتان کمک می‌کند برای روزی کاری آماده شود. وقتی دورکاری می‌کنید، می‌توانید محرک‌هایی برای شروع روز کاری” تدارک ببینید که ذهنتان را برای کار به شیوه‌ای مشابه آماده می‌سازد؛ مانند ورزش، خواندن اخبار، یا درست کردن قهوه و شاید مهم تر از همه این ها، مرتب کردن تختخواب باشد که شما را از وسوسه چرت های بی موقع، دور می کند.


فضای کاری نیز می‌تواند حرکتی عالی باشد. اگر می‌توانید بازدهی‌تان را در هر جایی حفظ کنید فوق‌العاده است. اگر احتیاج بیشتری به ساختار دارید، معین نمودن فضایی مختص کار، میزی مجهز، یا قسمتی تر و تمیز از میز آشپزخانه‌تان، می‌تواند به ذهنتان القا کند در محیطی هستید که می‌توانید با بازدهی بالا و بدون مزاحمت کار کنید.


مزاحمت‌ها یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های دورکاری هستند. برای اینکه حواستان پرت نشود، از وظایف غیرکاری در ساعات کاری‌تان اجتناب کنید. به عنوان مثال، به جای اینکه در لابه‌لای تکمیل فایل کارتان، به فکر شستن البسه باشید، زمانی مجزا برای آن در نظر بگیرید.


حفظ بازدهی بالا کار از منزل


روش صحیح تعیین و مدیریت بودجه تبلیغات کلیکی گوگل

روش ردیابی نرخ تبدیل در گوگل تبلیغات یا Conversion Tracking

چگونه با تبلیغات کلیکی سرنخ های بیشتری جذب کنیم ؟

کار ,بازدهی ,ذهنتان ,می‌تواند ,منزل ,برنامه ,کار از ,در این ,بازدهی بالا ,بالا کار ,از منزل

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه طراحی سایت آیهان وب صرافی آنلاین ساخت انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران تعمیرات لباسشویی خدمات سرویس وبلاگ رسمی نوران ارتباطات پایدار در آوا بلاگ کویر گرافیک آهنگ های شاد عروسی - آهنگ های تولدت مبارک - دانلود آهنگ spiralpipeprice Only for Allahفقط برای خدا بیخودکی